DAJTO • PONDELOK - PIATOK • 12:15

Ostrov, najdobrodružnejšia šou všetkých čias

09. 08 2016 09:51 , článok bol aktualizovaný 09. 08 2016 09:55 | Kamil Konkoľ
Ostrov, logo (univerzálna fotka)
Ostrov, logo (univerzálna fotka) Foto: TV Markíza

Sledujte novú reality šou s Mariánom Mitašom.

Najväčšia, najpopulárnejšia a najdrsnejšia reality šou, akú Slovensko ešte nezažilo. Televízny fenomén a jeden z najúspešnejších svetových formátov. Držiteľ ocenenia Emmy, ktorý zaznamenal rekordné výsledky sledovanosti v desiatkach krajín po celom svete.

Časopis Time dokonca zaradil túto reality show do zoznamu 100 najlepších TV šou všetkých čias. Jedinečné dobrodružstvo, obrovská výzva a splnený sen v podobe finančnej výhry vo výške 100 000 eur.

To všetko je Ostrov. Medzinárodná reality show vysielaná s veľkým úspechom v mnohých krajinách sveta, ako sú napríklad Švédsko, Belgicko, Dánsko, Nórsko, Anglicko, Francúzsko, Izrael, Španielsko, Srbsko a mnohé ďalšie.

Budú čeliť džungli, súperom, ale aj sebe samým!

Televízia Markíza pripravuje šou Ostrov na základe zahraničnej licencie formátu Survivor spoločnosti Castaway Television Productions. Vznikla pôvodne zo švédskej reality show Expedition Robinson. V USA sa pod názvom Survivor vysiela od roku 2000. Už od odvysielania prvej série sa stala lídrom amerických TV reality show.

Z tisícok prihlásených bolo vybraných 22 najodvážnejších, ktorí chcú zažiť to najväčšie a najextrémnejšie dobrodružstvo vo svojom doterajšom živote. Po náročnom kastingu, ktorý zahŕňal aj fyzické a psychické testy, sú súťažiaci vysadení na opustenom a izolovanom ostrove. Stretávajú sa tu nielen so svojimi súpermi, tropickou džungľou, nedostatkom potravy, fyzicky náročnými úlohami, ale tiež sami so sebou.

Na konci boja o prežitie, ktorý vyžaduje silu, vytrvalosť, odhodlanie i taktické uvažovanie, bude čakať obrovská úľava a rozprávková výhra vo výške 100 000 eur. Tú získa ten najlepší a najvytrvalejší hráč na ostrove!


Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Bad Boys 2 - v nedeľu, 22. septembra, o 20.15!
Sledujte celé epizody na