Ostrov cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Filipa ovládli emócie: Čo urobí s peniazmi?

09. 12 2016 10:00 | Peter Trnovec
Kráľom Ostrova sa stal Filip
Kráľom Ostrova sa stal Filip Foto: TV Markíza
Filip na začiatku priameho prenosu
Víťazný hlas
Chvíľa tesne po oznámení verdiktu

Dlhá dobrodružná cesta je na konci!

Víťazom reality šou Ostrov sa stal nakoniec Filip Ferianec. Porotcov presvedčil natoľko, že získal osem hlasov a jeho finálová súperka Viera Šestáková tri. Šek na 100 000 eur je tak jeho a Filip už pomaly premýšľa, ako fantastickú výhru investuje.

filip priateľka.jpg
Foto: TV Markíza
 

Počas živého prenosu na ňom bolo vidieť, že je trochu nervózny a snaží sa tváriť neutrálne. Aj keď už padlo meno víťaza, sympatický fyzioterapeut na sebe nedal na sebe takmer nič znať. Emóciám sa poddal, až keď sa vypli kamery a do náručia sa mu vrhla jeho priateľka. Vtedy už mal slzy na krajíčku.

 

"Práveže som všetko vnímal a cítil, ale snažil som sa obrniť, aby som sa tu nezosypal. Bolo to mega a od začiatku som zďaleka nemal ten pocit, že by som to mohol dotiahnuť tak ďaleko," vyjadril sa čerstvý víťaz hneď po skončení prenosu.

filip viera.jpg
Foto: TV Markíza
 

V jeho rukách skončil šek na stotisíc eur a Filip mohol hneď po finále začať uvažovať, ako túto sumu využije: "Do určitej miery už viem, čo s nimi urobím. Určite ich nasilu neinvestujem, skôr by som chcel nejaký priestor pre seba a moju priateľku, aby sme mohli spoznávať samých seba."

 

Prvou gratulantkou bola Filipova súperka, ale zároveň dobrá kamarátka Viera: "Tušila som to od začiatku a som rovnako šťastná, ako keby som to vyhrala ja. Úprimne mu to doprajem z celého srdca! Už sa chystáme na párty a oslávime to spolu."

Upútavka

 
Transformers: Posledný rytier - v pondelok, 6. februára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na