Ostrov cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Ostrov bol brutálny: Ricco sa plánuje odsťahovať do zahraničia!

07. 12 2016 12:35 | Peter Trnovec
Ostrov zmenil jeho pohľad na svet
Ostrov zmenil jeho pohľad na svet Foto: TV Markíza

Finále mu ušlo doslova o milimetre.

Ricco svoj finálový sen na Ostrove dosníval pri poslednej súťaži. Postup mu ušiel o kúsoček, po celý čas viedol, ale nakoniec ho predbehla Viera aj Filip. Vyradenie ho vzhľadom na okolnosti mrzelo, ale aj tretie miesto ho po čase uspokojilo. "Asi to tak malo byť, teší ma, že vo finále sú správni ľudia," povedal nám v rozlúčkovom rozhovore.

Sila a česť

 

Po vyradení bol trochu zmätený a chvíľu mu trvalo, kým si zvykol, že je znovu naspäť v civilizácii. Ale sprcha a čisté oblečenie urobili svoje a Ricco si začal zvykať na realitu. "Nič sa nedá robiť, je to hra, ale skončil som tretí, čo je úspech, ktorý mi dôjde asi až neskôr. Ale užívam si to a je to paráda. Ďakujem všetkým, čo na mňa mysleli a držali mi palce," vyznal sa.

Najbrutálnejších 41 dní

 

Dobrodružstvo na Ostrove posunulo profesionálneho vojaka z Vigľaša v osobnom živote opäť o kúsok ďalej: "Ostrov bol náročnejší, ako som čakal. Tých 41 dní, čo som tam bol, bolo brutálnych. Zmenilo mi to priority, takže po návrate domov urobím zmeny. Venujem sa modelingu a snáď sa mi teraz otvoria nové možnosti. Láka ma ísť pracovať do zahraničia, manželka už túto skúsenosť má, rád by som to skúsil mimo Slovenska aj s ňou, aby sme mohli byť spolu."

Pre toto sa oplatilo vypadnúť

 

Ricco počas pobytu vo filipínskej divočine, podobne ako väčšina ostatných, trpel nedostatkom jedla. Preto sa po príchode do hotela už nevedel dočkať poriadnej večere. Po 41 dňoch si úplne odvykol používať príbor a chrumkavé kura s toastom si vychutnal rukami. "Pre toto sa oplatilo vypadnúť. Fantázia, je to veľmi dobré!" pochvaľoval si.

A je tu finále Ostrova! Sledujte vyvrcholenie dobrodružnej reality šou vo štvrtok 8. decembra o 22:40 na Markíze.

Ostrov.jpg
 

Upútavka

 
Matrix - vo štvrtok, 1. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na