Ostrov cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Unavená ale šťastná: Byť v prvej štvorke je ako sen

07. 12 2016 10:20 | Peter Trnovec
Ľubica bojovala ako levica
Ľubica bojovala ako levica Foto: TV Markíza
Ľubica skončila v prvej štvorke
Ľubica skončila v prvej štvorke
Ľubica skončila v prvej štvorke

Na Ostrove nádeje si Ľubica vytrpela svoje, odmenou jej bol návrat do hry.

Ľubica si Ostrov príliš neužila. Už po šiestich dňoch ju na Kmeňovej rade poslali preč a skončila na Ostrove nádeje. V exile strávila viac ako mesiac, no nevzdala sa a dočkala sa zaslúženej odmeny.

Ostrov beznádeje

 

Stopkou pre Ľubicu bola bola po návrate na Ostrov tretia eliminačná hra s názvom Da Vinci. Bojovala ako levica, ale nakoniec sa ďalej nedostala. Unavená ale šťastná už mohla potom spätne zhodnotiť svoje zážitky. Najťažšie chvíle prežívala na Ostrove nádeje: "Najťažšie bolo vychádzať s niektorými ľuďmi, nevzdať sa, neustále sa motivovať. Tie miesta sme už volali Ostrovy beznádeje. Nestratiť nádej bolo dosť náročné."

Čo tu robíte, vypadnite

 

Ľubica s Kajou svoj boj dotiahli až do konca a dostali sa späť do hry. Na štyridsiaty deň sa mohli pripojiť k Viere, Filipovi, Riccovi a Štefanovi. Radosť z druhej  možnosti zabojovať o prvenstvo trochu narúšali obavy, ako ich ostatní prijmú. "Bola som prekvapená, že vôbec nenadávali a nezareagovali systémom - čo tu robíte, vypadnite, my chceme vyhrať. Naopak, boli strašne milí, zvedaví. Bolo to veľmi vrúcne privítanie," čudovala sa Ľubica.

Kura s haluškami

 

Počas filipínskeho dobrodružstva Ľubici najviac chýbala rodina. A domáce jedlo. Po návrate na Slovensko si plánovala tieto veci užiť na maximum. Pobyt na Ostrove ju utvrdil v tom, že rodine, aj tej vzdialenejšej, by sa mala venovať omnoho viac. A popri návštevách si bude pochutnávať na obľúbených jedlách. Už sa nevie dočkať vyprážaného kuriatka či bryndzových halušiek. Alebo najlepšie kombinácie týchto dobrôt na jednom tanieri!

A je tu finále Ostrova! Sledujte vyvrcholenie dobrodružnej reality šou vo štvrtok 8. decembra o 22:40 na Markíze.

Ostrov.jpg
 

Upútavka

 
Transformers: Posledný rytier - v pondelok, 6. februára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na