Ostrov cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Kajina rozlúčka: Nechcem, aby ma brali ako debilka z reality šou

06. 12 2016 13:00 | Peter Trnovec
Kaja si filipínske lahôdky poriadne užila
Kaja si filipínske lahôdky poriadne užila Foto: TV Markíza
Kaja opúšťala Ostrov s úsmevom
Kaja opúšťala Ostrov s úsmevom
Kaja opúšťala Ostrov s úsmevom

Po Ostrove si chce splniť umelecké sny.

Kaja je veľký fanúšik reality šou Survivor. Na slovenský Ostrov prišla pripravená, keďže si napozerala všetky série americkej verzie. Po vlastnej skúsenosti tak mohla porovnávať a z Filipín mohla odísť spokojná. 

Oko chutilo veľmi dobre!

 

Najviac sa tešila, že si mohla vyskúšať súťaž v jedení exotických "pochúťok". Na rozdiel od americkej šou museli Slováci zjesť až šesť pokrmov, čo Kaju nesmierne potešilo. Túto disciplínu nakoniec vyhrala: "Zárodok vo vajci vyzeral dosť drsne, trochu som sa toho obávala, aj Američanov pri tom napínalo na vracanie. Rešpekt som mala aj pred červom. Ale oko fakt chutilo dobre."

Bolo to ťažké, ale som za to rada

 

Kaja po Ostrove otvára novú kapitolu svojho života. Chce robiť veci, ktoré ju bavia a nechce sa držať v pozadí. Pobyt na Filipínach ju posunul vpred a už nechce byť taká opatrná a nerozhodná ako doteraz. K tomuto rozhodnutiu jej dopomohlo aj vyhnanstvo na Ostrove nádeje. "Tam som zažila chvíle, keď som bola už zúfalá. Ale som za to rada, bolo to síce ťažké, no mohla som prežiť celý zážitok v plnosti," prezradila nám.

Yuryho som nemusela až tak hejtovať

 

S Yurym to Kaja ťahala hodnú chvíľu. Na Ostrove nádeje sa však ich cesty rozišli a Kaja zostala z jeho správania sklamaná. Veľa vecí zostalo medzi nimi nevyriešených a nevypovedaných. Tejto témy sa týka aj jediná vec, ktorú Kaja ľutuje: "Trochu ma mrzí, ako som Yurymu po jeho zrade prisierala v rozhovoroch. Bola som oprávnene nahnevaná, ale je mi ľúto, že som ho až tak hejtila."

Kto sa dostane do finále? Sledujte Ostrov dnes o 23:45 na Markíze

Ostrov.jpg
 

Upútavka

 
Transformers: Posledný rytier - v pondelok, 6. februára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na