Ostrov cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dada po vypadnutí: Mala by som byť smutná, ale cítim sa super!

02. 12 2016 08:30 | Peter Trnovec
Dada sa dostala medzi poslednú päťku
Dada sa dostala medzi poslednú päťku Foto: TV Markíza
Daniela Hlavatá
Daniela Hlavatá
Daniela Hlavatá

Návrat do civilizácie jej vlial do tela novú energiu.

Na Ostrove zostali už iba štyria dobrodruhovia. Poslednú Kmeňovú radu neprežila Dada, ktorá doplatila na Štefanovu imunitu. Viera, Filip a Ricco sa chceli zbaviť práve jeho, no získaná imunita im zhatila plány. A tak sa porúčala práve Dada. Sympatická blondínka už vopred tušila, že pôjde domov a zmierila sa s tým. 

Cítim sa ako vo filme

 

Posledné dni na Ostrove sa Dada trochu trápila, atmosféra v kmeni už bola poriadne napätá. Preto ju vyradenie vlastne vykúpilo. "Príde mi to tu ako v raji, normálne sa cítim ako vo filme. Je tu úžasná atmosféra, vôbec sa to nedá s Ostrovom porovnať. Nabilo ma to energiou, zasa sa mi chce rozprávať," spustila po návrate do civilizácie.

Zo Španiela si budú všetci robiť srandu

 

Bez ohľadu na rôzne konflikty si vie Dada pokojne predstaviť, že po skončení Ostrova si bude mať s každým čo povedať. Už len preto, že spolu prežili rovnakú skúsenosť. Ale na jedného spolubojovníka má predsa len ťažšie srdce: "Sklamalo ma Španielovo správanie. To, ako nechcel priznať za koho hlasoval pri Marekovom vypadnutí a nakoniec očiernil mňa, tak to ma veľmi zamrzelo. Išiel sám proti sebe, ľudia to uvidia na obrazovke a budú si z neho robiť srandu. Ale v bežnom živote nebudem mať problém sadnúť s ním na pivo."

Ostrov predčil moje očakávania

 

Dada si počas dobrodružnej reality šou dávala postupné ciele. Najskôr chcela prežiť prvú eliminačnú súťaž, potom plánovala nevypadnúť na prvej Kmeňovej rade, neskôr si dala métu, že chce vydržať do zlúčenia kmeňov. Nakoniec sa dostala až do poslednej päťky. "Predčilo to moje očakávania a som šťastná, že som tu mohla byť. Siahla som si skoro až na dno svojich možností, schudla som a teraz môžem začať naberať tie kilá späť," zasmiala sa.

Dobrodružstvo na Ostrove pokračuje v pondelok 5. decembra na Markíze

Ostrov.jpg
 

Upútavka

 
Transformers: Posledný rytier - v pondelok, 6. februára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na