Ostrov cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Karma je zdarma: Komu to osud podľa Ivety spočíta?

25. 11 2016 08:30 | Peter Trnovec
Iveta odchádzala z Ostrova s úsmevom
Iveta odchádzala z Ostrova s úsmevom Foto: TV Markíza

Išla za hranice svojich možností, utrpela najviac zranení, no bojovala ďalej.

Iveta ukončila svoju púť po Ostrove neúspešným duelom s Yurym. Napriek prehre odchádzala so vztýčenou hlavou, s dobrým pocitom vo vnútri a s úsmevom na perách. Dosiahla, nielen to, čo si zaumienila, ale omnoho viac. 

Ozvali sa staré rany

 

Počas duelu s Yurym si Iveta sama sebe povedala, že toho bolo dosť. Navyše sa jej znovu ozvali rany, ktoré utrpela počas pamätného súboja s Dominikom. "Yury bola taká moja osobná výzva. Ale na Ostrove som vyhrala dosť osobných súbojov a dala som do toho dosť. Takže som mohla odísť spokojná. Zistila som, až kam za hranice mojich možností môžem ísť," povedala nám tesne po vyradení.

Majsterka zranení

 

Presne tento titul by mohol Ivete prischnúť. Na Ostrove nemal nikto toľko zranení, čo ona. Napriek tomu išla cez bolesť: "Napríklad Kristína sa hre veľmi často vyhýbala a šetrila si sily. Mala síce dosť veľké zranenie, ale ja som mala rovnako vážne, ktoré sa mi hojilo o dva týždne dlhšie. Ale hre som sa nevyhýbala, či som mala bolesti alebo nie. Prišla som sem hrať a nie sedieť na brehu a pozerať sa."

Čokoládová závisláčka

 

Okrem odlúčenia od svojich dcér mala Iveta veľké obavy z toho, ako zvládne pobyt v divočine bez jedla a bez čokolády. Sladká pochúťka totiž patrí k jej obľúbeným a doma si ju dopraje každý deň. "Úplne v pohode som si zvykla na minimálne dávky jedla, čo som sa čudovala sama sebe, ako dobre to zvládam. A vydržala som 36 dní bez čokolády. Vlastne, raz sme vyhrali cukrovinky a jeden kúsok som si dala, bolo to fajné," zasmiala sa.

Dobrodružstvo na Ostrove pokračuje v pondelok 28. novembra na Markíze

Ostrov.jpg
 

Upútavka

 
Kniha prežitia - v sobotu, 11. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na