Ostrov cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Kristína naložila Viere: Je to jedna nenormálna špina!

24. 11 2016 08:30 | Peter Trnovec
Kristínina fakľa zhasla
Kristínina fakľa zhasla Foto: TV Markíza

Po hádke s Filipom už vedela, koľká bije.

Najväčší taktik na Ostrove skončil. Kristína nakoniec podľahla presile Filipovej skupinky a s hrou sa musela rozlúčiť. Hoci sa veľmi chcela dostať do finále a zabojovať o 100 000 eur, s vyradením sa pomerne rýchlo zmierila. No s tým, akým spôsobom ju podrazila Viera, nie.

Som taktický hráč, ale nie podrazácka sviňa

 

Pritom práve Viera bola po Mirovom vypadnutí pre Kiku spriaznenou dušou a dôverníčkou. Nakoniec sa obrátila proti nej. "Ľudia okolo Filipa sú presvedčení, že sú klan dobrých a hrajú férovo. Len tak trošku netušia, že  tam majú jednu nenormálnu špinu, ktorá ich pomaličky otravuje a robí také nechutnosti, že je to až škaredé," vyjadrila sa bez okolkov Kristína.

Viera mi neuveriteľne dvíhala tlak

 

Už deň pred Kmeňovou radou Kika vedela, že pôjde domov. Situácia sa obrátila proti nej a zachrániť ju mohol iba zázrak. Ten sa však nekonal a Kika dokonca skúsila, či sa nedá hlasovanie urobiť skôr. Už chcela ísť skrátka preč: "Kdekoľvek som začula Vierin hlas, v tom momente mi začal stúpať krvný tlak. Jednoducho som sa musela od nej zdržiavať čo najďalej."

Ostrov je hra

 

Veselá východniarka išla na Ostrov s premyslenou taktikou, miluje totiž šou Survivor a má napozerané množstvo sérií. Mala tak dostatok materiálu na prípravu. "Je to naozaj hra, taktická a zároveň sociálna. A hlavne ju treba hrať, nielen sa snažiť plávať s prúdom. Taktizovanie je tu úplne normálne, kto to nedokáže pochopiť, tak nech radšej ani nehrá," zhrnula na záver svoju filozofiu.

Dobrodružstvo na Ostrove pokračuje v pondelok 28. novembra na Markíze

Ostrov.jpg
 

Upútavka

 
RED 2 - v stredu, 8. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na