Ostrov cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Marko si vylial srdce: Yury je obyčajný h***** a Kristína je posadnutá výhrou

18. 11 2016 08:30 | Peter Trnovec
Marko verí, že na neho bude jeho rodina hrdá
Marko verí, že na neho bude jeho rodina hrdá Foto: TV Markíza

Dezodorant a čisté šaty - konečne dobrý pocit!

Posledná Kmeňová rada na Ostrove mala nečakané rozuzlenie. Prepracovaná taktika na vyšachovanie Kristíny sa zrútila ako domček z karát, pretože do hry vstúpila skrytá imunita. Čierny Peter tak nakoniec zostal v Markových rukách. Pre benjamínka medzi dobrodruhmi to bol menší šok, ale vyradenie zobral športovo.

Nebudem fňukať

 

Marko prišiel na rozhovor v dobrej nálade. To, že mohol konečne použiť dezodorant a obliecť si čisté oblečenie, mu vlialo do žíl poriadnu zásobu energie. Aj keď z hry vypadol, sám so sebou bol spokojný. S úsmevom preto mohol skonštatovať: "Bral som to s nadhľadom, bol som pripravený na všetko, pretože to mohlo prísť hocikedy. Stalo sa to, čo sa stalo, takže som tu."

Pridal som sa na nesprávnu stranu

 

Jedinou vecou, ktorú Marko ľutuje, bolo jeho spojenectvo s Yuryho klikou. Po čase zistil, že týmto ľuďom sa nedá veriť a vlastne mu ani neboli sympatickí. "Vycítil som z nich faloš, nemal som sa s nimi vôbec dávať dokopy. Keď som od nich odišiel, až vtedy som sa začal cítiť sám sebou. Yurymu sa vôbec nedá veriť, je to hajzeľ," uľavil si. Rovnako mu nesedela ani Kristína, o ktorej tvrdí: "Stále myslí len na výhru, je ňou posadnutá. Pred očami má len tých sto tisíc. Určite zradí každého."

Jedlo, jedlo a ešte raz jedlo

 

Niet frekventovanejšieho slova v Markovom slovníku než jedlo a jeho rôzne variácie. Nikto na Ostrove netrpel nedostatkom potravy tak veľmi, ako mladý zápasník. Preto sa netreba čudovať, že o tejto téme dokáže diskutovať neustále a vášnivo. Poriadnej porcie sa nevedel dočkať ani počas rozhovoru. Určite vás neprekvapí, že najkrajším zážitkom na Ostrove bola (tadáááá) - hostina počas zlúčenia kmeňov!

Dobrodružstvo na Ostrove pokračuje v pondelok večer na Markíze

Ostrov.jpg
 

Upútavka

 
Kniha prežitia - v sobotu, 11. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na