Ostrov cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Barbara zamávala Ostrovu: Čokoládová rozkoš na rozlúčku

17. 11 2016 09:00 | Peter Trnovec
Barbara si poriadne užila plavbu na člne
Barbara si poriadne užila plavbu na člne Foto: TV Markíza

O stotisíc eur zabojuje už iba jedna zo sestier.

Barbara si Ostrov poriadne neužila. Vypadla hneď v prvý deň a viac ako mesiac musela stráviť na Ostrove nádeje. Späť do hry sa už nedostala, hoci po tom veľmi túžila. Duel s Ivetou bol pre ňu konečnou zastávkou a zároveň rozlúčkou so sestrou Kajou.

Pobabrala som to, ale som spokojná

 

"Momentálne sa teším z civilizácie, v podstate som spokojná. Musím brať to, čo mám, aj keď by som chcela byť na Ostrove a papať banánovo-ryžovú kašičku a pozerať sa na Kajušku. Ale teším sa aj na baštu, ktorú dúfam, dostanem čo najskôr!" spustila Barbara v hotelovej jedálni. Život na Ostrove bol pre ňu odtrhnutím od reality, no na rozdiel od ostatných mala veľkú výhodu - záchytný bod v podobe sestry.

Byť na Ostrove bol môj sen

 

Pre Barbaru bola účasť v dobrodružnej reality šou splneným snom. Spolu so sestrou sa chceli dostať čo najďalej, aj keď je už teraz presvedčená, že ľudia z Ostrova nádeje majú iba minimálnu šancu na celkový triumf. "Preto bolo pre mňa veľmi zdrvujúce, že som vypadla hneď v prvý deň bez toho, aby som niečo zažila. Preto verím, že aspoň Kaja sa ešte vráti do hry a bude z nej silný hráč," nestráca rodinný optimizmus.

Woooow, zmrzlina!

 

Stačilo málo a Barbara sa z melancholickej nálady po vypadnutí a odlúčení od milovanej sestry dokonale prebrala. Obrovskú radosť jej spravila čokoládová zmrzlina, ktorá sa zrazu objavila pred ňou: "Mám strašne rada čokoládu, mňam, mňam, mňam.Je mi ľúto, že som taká povrchná, ale teraz mi je úplne jedno, že nemám šancu zabojovať o 100 000 eur ... Čokoláda!"

Dobrodružstvo na Ostrove pokračuje v pondelok večer na Markíze

Ostrov.jpg
 

Upútavka

 
Kniha prežitia - v sobotu, 11. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na