MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

09. 08 2016 09:51 , článok bol aktualizovaný 09. 08 2016 09:55 | Kamil Konkoľ

Ostrov, najdobrodružnejšia šou všetkých čias

Sledujte novú reality šou s Mariánom Mitašom.

Ostrov, logo (univerzálna fotka)
Ostrov, logo (univerzálna fotka) Foto: TV Markíza

Najväčšia, najpopulárnejšia a najdrsnejšia reality šou, akú Slovensko ešte nezažilo. Televízny fenomén a jeden z najúspešnejších svetových formátov. Držiteľ ocenenia Emmy, ktorý zaznamenal rekordné výsledky sledovanosti v desiatkach krajín po celom svete.

Časopis Time dokonca zaradil túto reality show do zoznamu 100 najlepších TV šou všetkých čias. Jedinečné dobrodružstvo, obrovská výzva a splnený sen v podobe finančnej výhry vo výške 100 000 eur.

To všetko je Ostrov. Medzinárodná reality show vysielaná s veľkým úspechom v mnohých krajinách sveta, ako sú napríklad Švédsko, Belgicko, Dánsko, Nórsko, Anglicko, Francúzsko, Izrael, Španielsko, Srbsko a mnohé ďalšie.

Budú čeliť džungli, súperom, ale aj sebe samým!

Televízia Markíza pripravuje šou Ostrov na základe zahraničnej licencie formátu Survivor spoločnosti Castaway Television Productions. Vznikla pôvodne zo švédskej reality show Expedition Robinson. V USA sa pod názvom Survivor vysiela od roku 2000. Už od odvysielania prvej série sa stala lídrom amerických TV reality show.

Z tisícok prihlásených bolo vybraných 22 najodvážnejších, ktorí chcú zažiť to najväčšie a najextrémnejšie dobrodružstvo vo svojom doterajšom živote. Po náročnom kastingu, ktorý zahŕňal aj fyzické a psychické testy, sú súťažiaci vysadení na opustenom a izolovanom ostrove. Stretávajú sa tu nielen so svojimi súpermi, tropickou džungľou, nedostatkom potravy, fyzicky náročnými úlohami, ale tiež sami so sebou.

Na konci boja o prežitie, ktorý vyžaduje silu, vytrvalosť, odhodlanie i taktické uvažovanie, bude čakať obrovská úľava a rozprávková výhra vo výške 100 000 eur. Tú získa ten najlepší a najvytrvalejší hráč na ostrove!-1 komentárov
richard077
2016-09-21T10:29:10

Bohužiaľ tak odfláknuť celosvetovo úspešnú reláciu Surviror dokážu asi len na Slovensku. Relácia všade na hlavný vysielací čas s vysokou sledovanosťou u nás za týždeň skončí skoro o polnoci. Je na hanbu, že takto to v markíze marketingovo odflákli.

Denisa Jessie
2016-09-18T17:34:41

No mne sa na tom páčili práve tie súťaže. Iste si to nájde svojich fanúšikov, ale myslím, že v tomto podaní to nemá moc veľkú šancu konkurovať napr. Talentu na JOJ. Čo je škoda, lebo je to skvelá šou a určite bola aj nákladná.

Mike12
2016-09-16T14:08:17

Súhlasím s tým že je to iné. Ale nie nutne zlé. V Survivore je to o súťažiach a intrigách, a má to spád. Tu je to viac o tom prežití samotnom - hlad, vzťahy, emócie. Je to realistickejšie zobrazené

Denisa Jessie
2016-09-13T22:14:37

Táto šou sa mi vždy veľmi páčila a potešilo ma, keď som zistila, že sa na to Markíza dala ... ale musím povedať, že som nesmierne sklamaná tým ako to rozkúskovali. Videla som väčšinu originálnych sérii, všetky mali 15-16 častí a v každej epizóde boli zhrnuté cca 3 dni ( čiže 2 súťaže a kmeňová rada ). Takže to čo by normálne malo byť v jednej časti, Markíza rozbrblala do troch.
Niet divu, že je to celé uťahané a nemá to spád ani iskru. Tak veľmi ako som sa na to tešila, tak rýchlo ma aj prešla chuť to pozerať ... je to nudné.

Už ste čítali?