MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

09. 12 2016 10:00 | Peter Trnovec

Filipa ovládli emócie: Čo urobí s peniazmi?

Dlhá dobrodružná cesta je na konci!

Kráľom Ostrova sa stal Filip
Kráľom Ostrova sa stal Filip Foto: TV Markíza
Filip na začiatku priameho prenosu
Víťazný hlas
Chvíľa tesne po oznámení verdiktu

Víťazom reality šou Ostrov sa stal nakoniec Filip Ferianec. Porotcov presvedčil natoľko, že získal osem hlasov a jeho finálová súperka Viera Šestáková tri. Šek na 100 000 eur je tak jeho a Filip už pomaly premýšľa, ako fantastickú výhru investuje.

filip priateľka.jpg
Foto: TV Markíza
 

Počas živého prenosu na ňom bolo vidieť, že je trochu nervózny a snaží sa tváriť neutrálne. Aj keď už padlo meno víťaza, sympatický fyzioterapeut na sebe nedal na sebe takmer nič znať. Emóciám sa poddal, až keď sa vypli kamery a do náručia sa mu vrhla jeho priateľka. Vtedy už mal slzy na krajíčku.

 

"Práveže som všetko vnímal a cítil, ale snažil som sa obrniť, aby som sa tu nezosypal. Bolo to mega a od začiatku som zďaleka nemal ten pocit, že by som to mohol dotiahnuť tak ďaleko," vyjadril sa čerstvý víťaz hneď po skončení prenosu.

filip viera.jpg
Foto: TV Markíza
 

V jeho rukách skončil šek na stotisíc eur a Filip mohol hneď po finále začať uvažovať, ako túto sumu využije: "Do určitej miery už viem, čo s nimi urobím. Určite ich nasilu neinvestujem, skôr by som chcel nejaký priestor pre seba a moju priateľku, aby sme mohli spoznávať samých seba."

 

Prvou gratulantkou bola Filipova súperka, ale zároveň dobrá kamarátka Viera: "Tušila som to od začiatku a som rovnako šťastná, ako keby som to vyhrala ja. Úprimne mu to doprajem z celého srdca! Už sa chystáme na párty a oslávime to spolu."


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?